O nás

Anička 

Toto jméno jsem dostala s tímto tělem, v kterém teď, tento život působím. Dostala jsem obrovskou šanci změnit svůj sebe-zničující vzorec a to před 10 lety. Vděčnost, která mně provází je nepopsatelná. Celý tento projekt je na oslavu života, kterého si z úpřímného srdce vážím a žiju ho tak, aby jsem poznala svou pravou skutečnost a objevila v každé bytosti svého bratra. Samozřejmě, jako každý občas klopýtám, ale tam mi pomáhá napojování se na vyšší vedení, které si můžete nazvat jak chcete. 

Teď v tuto chvíli jsem hlavně sama sebou, pak manželkou, průvodkyní čtyř dětiček a na cestě jsem byla obdarováná nasloucháním lidí, které můžu podporovat v jejich krocích, nebo jim ukázat, že to jde i jinak.

Žiji své role někdy vážně, někdy s úsměvem, někdy ponořená do emocí. To známe……..všichni ? 

Tvořím, tvořím jak cítím kam mám jít. Tam kam mám směřovat jdu. Naslouchám to co mne je nabídnuto. Měním své rozhodnutí, aby jsem pochopila právě to co mám pochopit.

TOTO je teď Anička 🙂

KLÁRA

Festivalem Oslava života jsem vyslyšela volání překrásného místa pod achátovou horou Kozákov. Tento prostor ze svého pohledu vnímám jako léčivý a v mnoha vizích jsem zacítila, že chce tuto svoji esenci nabídnout i dalším lidem. V tomto transformačním roce se začne jeho poslání naplňovat. Jsem duší vizionářka s důvěrou v život a jeho neomezené možnosti. Na mé cestě mne právě teď nejvíce vystihuje láska k mému ovčímu projektu Karli.cz, láska k józe, díky které jsem si opět začala uvědomovat samu sebe (být si sebe-vědoma), a velký kus seberozvoje mi dopřává také můj milovaný syn. Festival Oslava života je startem na nové cestě a srdečně zvu všechny z vás, které zavolá.